(EE) Korduma kippuvad küsimused

4 min. readlast update: 10.04.2021

Boonused ja kampaaniad 

Kas pakute uutele klientidele boonuseid?

Jah, meie boonuspakkumiste hulgast leiate Spordi Tervitusboonuse ja Kasiino Tervitusboonuse. Tervitusboonuse saamiseks tuleb enne esimese sissemakse tegemist sisestada boonuse kood. Tervituspakkumistega saate lähemalt tutvuda siin: https://www.stsbet.com/et/promotions.

Kust ma leian tasuta panuse?

Tasuta panuseid ei kuvata saldos/boonuste seas. Tasuta panus on nähtav otse ennustuspiletil.

Kuidas ma saan kasutada tasuta panust?

Pärast sündmuste märkimist ennustuspiletile peaks avanema aken, milles pakutakse tasuta panuse võimalust, kui teie kontol on tasuta panus.

Kui tasuta panuseid on rohkem kui üks, peate valima tasuta panuse, mida soovite kasutada ja seejärel vajutama „Panusta“, mis on kohe tasuta panustamisvõimaluste all. Võib juhtuda, et peate selle üles leidmiseks väiksema resolutsiooniga ekraanil lehte pisut alla kerima.

Tasuta panust ei saa jagada väiksemateks panusteks.

Kas boonust on võimalik rahas välja võtta?

Boonuse saldot ei saa rahas välja võtta. Kui kontol on boonuse saldo, siis raha väljavõtmine tühistab boonuse.

Kust ma leian boonuse?

Võite kontrollida boonuse saldot STS veebilehe ülemises servas. Alumine summa on boonuse saldo ja ülemine on rahaliste vahendite saldo. Boonus arvestatakse maha automaatselt kampaania tingimuste kohaselt. 

undefined

RAHA VÄLJAMAKSE FUNKTSIOON

Raha väljamakse funktsioon annab suurema kontrolli panuste üle ja võimaluse raha enne võistluse lõppu välja võtta, isegi kui panus kaotab! Panuse võib välja võtta täielikult või osaliselt. Võite otsustada panuse rahas välja võtta igal ajal, saades sedasi pakutava võidusumma. Kui otsustate raha välja võtta, siis pakutav summa kantakse teie kontole ja panuse tegelikul lõpptulemusel pole kontole kantavale summale enam mingit mõju.

Millal ma saan kasutada raha väljamakse võimalust?

Raha saab välja võtta valitud sündmustel, võistlustel ja turgudel enne võistlust ja selle ajal ühe- ja mitmekordse panusega erinevatel spordialadel, sealhulgas jalgpallis, tennises ja korvpallis. Panuste tegemise ajal kuvatakse turgudel spetsiaalset logo ($). Kui logo ($) ei kuvata, siis sellel spordialal või turul raha väljamakse võimalust ei pakuta. Kui soovite raha välja võtta, vajutage ($) logole või „Raha väljamakse“ nupule, mis asub avatud panuse või panuste ajaloo üksikasjades.

Minu konto

Kuidas ma saan oma konto kinnitada?

Palun pidage meeles, et me ei pruugi teilt küsida dokumente pärast konto loomist. Sellele vaatamata oleme kohustatud mingil ajal iga konto puhul isikutuvastuse protsessi lõpule viima. Meie isikutuvastusega tegelev osakond võib küsida teilt igal ajal dokumente. Samas võite alati oma dokumendid ka ise enne küsimist esitada. Sellel lingil on põhjalikumalt selgitatud, milliseid dokumente me aktsepteerime: https://help.stsbet.com/-general-tc/ee-tunne-oma-klienti/

Kas mul võib olla mitu kontot?

Ei, võite avada ainult ühe konto. Meie kasutustingimuste kohaselt on keelatud luua mitu kontot. 

Ma soovin konto sulgeda. Kuidas seda teha?

Võite seda teha menüüs „Minu konto“ alt, võtta ühendust meie klienditoega vestlusakna kaudu või kirjutada meile aadressil support@stsbet.com

SPORDIENNUSTUS

Kas on võimalik panust tühistada?

Ei. Kui panus on juba süsteemis tehtud, siis seda enam tühistada ei saa.

Jalgpallivõistlus, millele panustasin, jäeti ära või lükati edasi. Mis saab minu panusest?

Kui mäng ei toimu 24 tunni jooksul algsest kuupäevast, siis panus tühistatakse. 

Muude spordialade puhul palun kontrollige teid huvitavale spordialale kehtestatud reegleid: https://help.stsbet.com/-special-rules-for-each-sport/

Minu panus tühistati. Mida see tähendab?

Kui panus oli üksikpanus, siis panuse summa tagastatakse. Kui tegemist oli mitmikpanusega, siis arvestatakse võimalik võidusumma allesjäänud koefitsiendist maha ja panus jääb samaks. Tühistatud panuseid ei arvestata boonuste pakkumisel.

Panusetüübid 

Ühekordne panus

Ühekordne panus tähendab ainult ühte valikut ennustuspileti kohta. Võite teha samaaegselt mitu ühekordset panust, kuid erinevalt mitmikpanustest ei suurenda see koefitsienti.

Mitmikpanus

Mitmikpanus koosneb vähemalt kahest valikust samas panuses. Koefitsiendid kombineeritakse ja kõik valikud peavad tagastuse saamiseks võitma. Kui ennustuspiletil tühistatakse üks (või mitu) panust, siis on tühistatud sündmus(t)e uus koefitsient 1,0.

Süsteemipanused

Suurim erinevus mitmikpanuste ja süsteemipanuste vahel on see, et süsteemipanust on võimalik võita isegi siis, kui kõik valikud ei võida. Näiteks 3/5 süsteemipanuse puhul võidate isegi siis, kui ainult kolm viiest ennustusest on õiged. Mida rohkem valikuid võidavad, seda suurem on võidusumma.

Süsteemipanust tehes tasub teada, mitmele sündmusele soovite panustada ja mitu ennustust peab võitma, et panustatud summast kasu saada.

Kuidas süsteemipanuseid teha:

● valige väikseim võimalik nõutud sündmuste arv (ehk kaks);

  • minge ennustuspiletile ja valige süsteemipanuse vahekaart;
  • nüüd võite valida süsteemipanuste 2/3 kuni 7/8 hulgast, kusjuures igal valikul on erinev arv panuseid, mida näidatakse sulgudes süsteemipanuse valiku kõrval. Kui näiteks valite 3/5 panuse, siis tähendab see, et ainult kolm valikut viiest peavad olema võitmiseks õiged. 

Võidu-kohapanus (Each Way) (Golf)

Võidu-kohapanus on tegelikult kaks eraldi panust: võidupanus ja kohapanus. Võidupanuse võitmiseks peab valik võitma või lõpetama panuses nimetatud kohtadel.

  • Kui teete võidu-kohapanuse, mis on 1/5 ja 3 esimest kohta, ning valitud golfimängija lõpetab medalikohal, siis olete panuse võitnud. 
  • Kohapanuse võidusumma makstakse välja 1/5 koefitsiendiga, mille golfimängijale määrasite.
  • Kui mängija võidab turniiri, siis makstakse välja võidupanuse ja kohapanuse võidusummad.
  • Kui mängija lõpetab teisel või kolmandal kohal, siis makstakse välja ainult kohapanuse võidusumma. Võidupanus loetakse kaotatuks. 
Was this article helpful?